autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Ar ERST Finance sasniedz savus biznesa mērķus ātrāk

Uzņēmēji bieži vien saskaras ar situāciju, ka nepietiekamu apgrozāmo līdzekļu dēļ nākas atteikties no kāda darījuma vai palēlināt ražošanas apjomus nepietiekamu ražošanas līdzekļu dēļ. ERST Finance pakalpojumi ir operatīvs risinājums, kas ne vien var nodrošināt stabilu apgrozāmo līdzekļu plūsmu, bet pat kalpot par atspērienu sen gaidītajam izrāvienam. Raksta turpinājumā uzzini par ERST Finance darbības principiem.

“Laiks ir nauda”

Laicīga rēķinu apmaksa un stabila apgrozāmo līdzekļu plūsma tiek atzīti par vieniem no lielākajiem šķēršļiem uzņēmumu attīstībai. Veiksmīga preču realizācija ļautu strauji virzīties uz priekšu un ieguldīt nākamajos darījumos, tomēr garie atmaksas termiņi un nepateicīgie realizācijas nosacījumi bieži liek samazināt ražošanas jaudas vai arī meklēt finansējumu no malas. Ja, piemēram, pārtikas preču ražotājs lielāko daļu sortimenta ir pārdevis veikalam ar apmaksu pēc realizācijas, tad var izveidoties situācija, ka saražotā partija jau ir izpārdota, bet nauda sortimenta papildināšanai vēl ir jāgaida. Katram tālredzīgam uzņēmējam ir skaidrs, ka šāda stāvēšana uz vietas un gaidīšana nozīmē potenciāli negūtu peļņu, jo tā vietā, lai piepildītu veikala plauktus ar jaunām precēm un tās pārdotu, uzņēmumam ir jāgaida rēķinu apmaksa par iepriekšējiem darījumiem. Šādos gadījumos uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu apjoms var sarukt līdz līmenim, kas var būtiski samazināt tā konkurētspēju un liegt izmantot iespējas, kuras mainīgajā tirgus situācijā var parādīties tikpat pēkšņi kā pazust. Lai no tā izvairītos un nodrošinātu to, ka uzņēmumus nākamajam lielajam izrāvienam būs gatavs, ir vērts apsvērt iespēju palielināt apgrozāmo līdzekļu apjomu pēc vajadzības un pēc iespējas īsākā laikā. ERST Finance finansējums jaunu preču un izejvielu iegādei ir radīts tieši šādiem gadījumiem – lai uzņēmums nevis stāvētu uz vietas, bet ietu uz priekšu, palielinot apgrozījumu un audzējot ražošanas jaudas.

Papildu apgrozāmie līdzekļi. Kad tie var būt nepieciešami?

Situācija tirgū ir vienmēr mainīga. Svarīgi, lai šādos apstākļos uzņēmums būtu gatavs reaģēt ātri, izmantojot radušās iespējas un samazinot riskus. Apgrozāmo līdzekļu pietiekams apjoms ir svarīgs garants uzņēmuma netraucētai izaugsmei. ERST Finance to apzinās, tāpēc piedāvā speciāli uzņēmumiem pielāgotu krēdītlīnijas pakalpojumu. Iespēja piesaistīt papildu apgrozāmo kapitālu var būt īpaši izdevīgi šādos gadījumos:

● ja uzņēmums vēlas klientam sniegt iespēju atmaksāt preces vai pakalpojuma vērtību pēc noteikta laika perioda jeb pēcapmaksā;
● preču sortimenta papildināšanai brīžos, kad ir pieprasījuma kāpums, bet uzņēmuma piedāvājuma kapacitāte nav spējīga to apmierināt;
● izejvielu iegādei, ražošanas apjomu nodrošināšanai un palielināšanai;
● izdevīgu cenu svārstību izmantošanai gadījumos, kad piegādātāja cenu piedāvājumam ir laika limits;

ERST Finance – atbalsts izrāvienam!

Protams, ka no uzņēmēja skatu punkta, naudu par tā pārdoto preci vai sniegto pakalpojumu izdevīgāk ir saņemt uzreiz – uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu bilance palielinās un to ir iespējams ieguldīt nākamo preču iegādē. Savukārt klientam konkrētais uzņēmums var šķist pievilcīgāks, ja tas par preci vai pakalpojumu piedāvā norēķināties vēlāk. Ar ERST Finance kredītlīnijas piedāvājumu ieguvēji ir abas puses. Klients var saņemt preci vai pakalpojumu uzreiz un uzņēmumam to atmaksāt vēlāk, savukārt ERST Finance palīdzēs nodrošināt stabilu nepieciešamo izejvielu un pārdodamo preču piegādi uzņēmumam. ERST Finance pakalpojums lieti noder gadījumos, kad uzņēmumam, kurš ražo vai darbojas tirdzniecības jomā ir nepieciešams norēķināties ar piegādātājiem, bet tam apgrozāmo līdzekļu nepietiek vai tie būs pieejami tikai pēc klientu saistību izpildes. Šādos gadījumos ERST Finance piedāvā iespēju ar piegādātāju, vai tas būtu vietējais vai ārvalstu, norēķināties uzreiz un saņemt izejvielas vai preci, negaidot apmaksu par pārdotajām precēm un pakalpojumiem. Tas ļauj uzņēmumam netraucēti tupināt darbību un palielināt apgrozījumu.

Kādi ir ieguvumi izvēloties ERST Finance pakalpojumus:

● pērc preces vairumā un saņem izdevīgu atlaidi darījumam;
● neapgrūtini savus apgrozāmos līdzekļus, jo par precēm norēķinās ERST Finance;
● pretimnākošāki piegādātāji un izdevīgākas atlaides iepirkumiem;
● plašs ERST Finance piegādātāju loks gan Eiropas Savienības robežās, gan ārpus tās;
● maksā tikai par faktiski izmantoto finansējumu;
● neapgrūtini savu bilanci ar ķīlām, jo ERST Finance kredīts uzņēmumiem neuzliek kredītsaistības.

Kā pieteikties ERST Finance pakalpojumam?

Saņemt ERST Finance pakalpojumu uzņēmumam ir ātri un ērti – aizpildot pieteikuma anketu uzņēmuma tīmekļvietnē. Nav nepieciešama ķīla – kā nodrošinājums kalpo klienta naudas plūsma. Turklāt uzņēmuma bilance netiek apgrūtināta, jo piešķirtais atbalsts tiek noformēts kā piegādes darījums. Anketai jāpievieno iepriekšējā finanšu gada auditēts pārskats un uzņēmuma operatīvā bilance par pašreizējā gada darbības pārskatu uz pēdējā ceturkšņa beigām. Pēc anketas iesniegšanas ERST Finance speciālisti dažu dienu laikā sniegs atbildi par iespējamo kredītlimita apjomu un, pēc līguma noslēgšanas, naudu uzņēmuma kontā būs iespējams saņemt dažu stundu laikā!

Uzzini vairāk par ERST Finance pakalpojumiem un saņem sava uzņēmuma kredītlimita apjomu www.erstfinace.lv! ERST Finance atraisa rokas tavai attīstībai!

Pievienot komentāru